Komple Ev Eşyası Alanlar Yerler Bursa – 0537 733 95 16

Bursa merkezde hizmet veren firmamız, 2. El eşya alım-satımı yapmaktadır. Bursa, Bursa merkez, Nilüfer; Altınşehir, Ataevler, Balat, Beşevler, Çamlıca, Demirci, Ertuğrul, Esentepe, Fethiye, Odunluk, Üçevler, İhsaniye, Özlüce ve çevre mahallleri.. Osmangazi; Adalet, Bağlarbaşı, Demirtaş, Hürriyet, Kükürtlü, Yenibağlar, Yenikent ve çevre mahalleri.. Yıldırım; Millet, Akçağlayan, Bağlaraltı, Erikli, Mesken, Eğitim, Ulus, Yunusemre, Namazgah, Vatan ve çevre mahalleri, çevre ilçelerinde de hizmete 7/24 açık olup ikinci el eşya alım satımlarınıza en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı satarken fiyatta öldürmüyor, alırken ise en uygun fiyattan alacağınızı temin ederiz. Köklü ve senelerin tecrübesi olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve geniş alım-satım portföyü ile diğer firmalara meydan okumakta ve büyük bir hizmet ağına sahiptir.

İkinci el mobilya; koltuk takımı, yatak odası takımı, genç odası, oturma grupları, köşe takımı, koltuk, çekyat, berjer, şifonyer, yatak, baza, gardolap, portmanto, ayakkabılık, televizyon ünitesi, beyaz eşya; buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, klima, fırın, aspiratör, ankastre, ocak, set üstü ocak, televizyon, küçük ev aletleri; ütü, kahve makinesi, süpürge, saç kurutma makinesi, blender, mutfak robotu vs. tüm evin ihtiyacı olabilecek ikinci el eşya alım satımı firmamızca yapılmaktadır.

Satın alınan ikinci el eşyalarınızın bedeli yerinde peşin ve nakit olarak ödenir. Alınan veya satılan ikinci el eşyaların nakliye ve taşıması firmamızın yönlendirdiği kendi personelimizce gerçekleştirilir. Beklemenize gerek olmadan sözü verilen gün, aynı gün, tarih ve saatte ikinci el eşya alınır veya teslim edilir. Ödemesi de keza aynı doğrultuda ilerler. Bursa’nın tüm, mahalle ve semtlerine hizmet veren firmamız eşyalarınız ne marka ve çeşitte olursa olsun nakit olarak satın alınmaktadır. Satmak istediğiniz az kullanılmış yada kullanılmış ikinci el eşyanız var ise doğru yerdesiniz. Değerinde ve yerinde alım satım için firmamız ile görüşün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*